Parduotuvės Sąlygos ir Taisyklės

Užsakyti UGG batai iš Australijos jums pristatomi NEMOKAMAI. Tačiau pirkdami uggbatai.lt parduotuvėje, jūs patvirtinate, kad suprantate muitinės taisykles ir sutinkate susimokėti visus mokesčius susijusius su prekės išmuitinimu, įskaitant, bet neapsiribojant - muitinės tarpininko mokestį, importo PVM ir/ar muito mokestį, jei to reikalauja muitinė, paštas ar kurjerių tarnyba.

Tuo pačiu jūs patvirtinate, kad suprantate, jog užsakydami UGG batus jūs pateikiate individualų užsakymą ir pagaminti UGG batai negali būti grąžinami, jei jie jums nepatiko ar netiko forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas. UGG batai gali būti grąžinami tik esant akivaizdiems gamybos defektams.

Jūs suprantate, jog uggbatai.lt niekaip nesusijusi su Deckers Outdoor korporacija ir jų "UGG Australia" prekinio ženklo batais. Ir šioje e-parduotuvėje "UGG Australia" prekinio ženklo batai NEPARDUODAMI.

DĖMESIO: UGG batų prekyba laikinai sustabdyta. Prašome UGG batų NEUŽSAKINĖTI iki kol neišspresime iškilusių trikdžių. Atsiprašome už nepatogumus!